Letohrátky s batolátky

ZIMA V LETOHRÁTKÁCH

Máme dobré zprávy! 🤩
👼 v listopadu nás čeká kouzelné andělské fotografování s Lenkou Zárubovou
🎅 v prosinci bude Mikulášská nadílka – pozor, letos pro menší počet dětí, loni nás bylo opravdu moc a tento rok to s dětmi chceme prožít komorněji
👦👧 budeme opět nadělovat radost tam, kde je to nejvíc potřeba 🎁
🦊 a protože stále chodí nové přihlášky, letos dáme možnost přihlásit se nováčkům už před vánoci 🐾

KOUZELNÉ ANDĚLSKÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

V pondělí 18.11. se po celý den uskuteční andělské fotografování! Pro Váš velký zájem jsme přidali i dopolední časy k rezervaci a věříme, že se dostane opravdu na každého. Za fotoaparát se postaví již tradičně Lenka Zárubová, originální aranžmá bude mít na svědomí opět Michaela Lišková z Květinového studia (pamatujete na ty nádherné něžné věnečky z minula?). Fotopozadí je tentokrát laděno třpytivě zlato-bíle. Styling je zcela na vás, my jen napovíme, že bílá, zlatá, červená a vínová frčí nejen v Itálii, ale i u nás v Letohrátkách. 🙂 Časová dotace je 15 minut na 1 fotografování. Za 350 Kč splatných na místě obdržíte na mail 10-15 digitálně upravených fotografií. Kapacita je již naplněna, hlásit se můžete jako náhradníci. Prosíme o včasný příchod, abyste se stihli upravit, rozkoukat a naladit na pohodovou vlnu! Částku 350 Kč mějte, prosím, připravenou přesně, děkujeme!

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Už potřetí přijde do Letohrátek svatý Mikuláš s andělským doprovodem! V pátek 6.12. pro vás chystáme laskavou Mikulášskou nadílku 🙂 Nebudeme nikoho strašit s čerty, naopak si užijeme milé setkání s Mikulášem a andílky pro ty nejmenší! Na programu budou drobné hry a tvoření, poté příchod svatého Mikuláše a předávání nadílky dětem, společné fotografování. Své místo si můžete rezervovat smskou na tel. 723 707 613, vstupné je 140 Kč pro dítko – prosíme přinést předem na lekci.

Mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka

NADĚLUJEME RADOST

V loňském roce jsme jako Ježíškova vnoučata nadělovali v Domově pro seniory Wágnerka. Také letos bychom rádi přinesli radost tam, kde je to potřeba. Podrobnosti naší adventní mise se již brzy dozvíte, těšte se!

Ježíškova vnoučata
Ježíškova vnoučata
Ježíškova vnoučata
Ježíškova vnoučata

PŘEDZÁPIS DO ZIMNÍHO KURZU

Ve zprávách a mailech nám svítí přihlášky nových malých lišáčků, kteří se těší, že se k nám připojí do zimního kurzu. Ten bude začínat v druhé polovině ledna a my jsme se rozhodli, že letos vypíšeme předzápis už v listopadu a nováčky na ukázkové lekce pozveme před vánoci. To abychom se všichni mohli přes vánoční prázdniny těšit na nová lišácká dobrodružství! 🙂 Počet nově přijatých dětí se bude odvíjet od toho, kolik míst se uvolní ve stávajících skupinkách. Máme pro vás ale dobrou zprávu, aktuálně jsme v našem týmu celkem 4 lektorky a proto budeme moci kapacitu kapku navýšit 🙂 Stávající lišáčky a muzikanty prosíme, aby nám dali co nejdříve vědět, že s námi pokračují dále. Kdo by si přál pod stromeček dárkový poukaz nebo maňáska lišáčka Filípka, či kočičku Aničku, dejte nám vědět osobně na lekci nebo smskou na tel. 723707613, nebo na mail vagaiova@letohratky.cz!

lišák Filípek
lišák Filípek