Letohrátky v létě

Závěrečné lekce a Letohrátky v létě

Po dlouhé jarní přestávce na nás čekaly vysmáté a natěšené tváře s otázkou „A co v létě? Bude lišák?“.  🦊 Tak obrovský zájem o letní kurz jsme opravdu nečekali. Moc vám děkujeme za důvěru, za podporu a za chuť potkávat se s námi i o letních prázdninách! A protože vás nechceme zklamat, udělali jsme vše pro to, aby to klaplo a budeme tu pro vás!

Letní kurz bude a bude boží!

Připravujeme pro vás letní speciál – to nejlepší z našich kurzů v uvolněné atmosféře! V batůžku si odnesete hudební CD se všemi písničkami, které nás provází napříč celým školním rokem! Budeme si trochu hrát, trochu cvičit, učit se a hlavně smát. Místo do sešitu budeme častěji tvořit prostorově a svá dílka si budete moci odnášet domů k ohodnocení tatínkům 😊

Všichni dosud přihlášení mají své místo jisté, ve skupinkách zbývá ještě několik volných míst. Přednost mají pokračující děti a děti, které v září nastupují do školky.

Ti, kteří se kapacitně do letního kurzu nevejdou, nebudou zoufat, ale budou se těšit na září, kdy vás lišáček přivítá v podzimním kurzu.

Informace se zařazením do skupinky vám s předstihem přistane do mailu, začínat budeme ve středu 1. července. Kurz bude končit poslední srpnový týden a celkem bude mít 9 lekcí za 1.890 Kč.

Platbu kurzovného, prosím, proveďte do 30. 6. 2020

částka 1.890,- Kč

účet č. 102 418 9228 / 6100 (Equa Bank)

variabilní symbol = rodné číslo dítěte

do poznámky uveďte příjmení dítěte

Velké díky za celý školní rok i za nadcházející letní kurz patří všem lektorkám, které se s láskou vrhají do batolecích dobrodružství. Lucko, Maruško, Helčo a Majdo, díky moc za vaší obětavost, perfektní přípravu, dobrou náladu a neutuchající nasazení!

Těšíme se na vás v létě!