Závěr zimního kurzu

Milé maminky, dovolte nám krátké info k závěru zimního kurzu.

O velikonočních svátcích lekce neprobíhají, na Velký pátek a Velikonoční pondělí se tedy neuvidíme. Zapište si to, prosím, do svých diářů, ať na nás nečekáte před zavřenými dveřmi. Náhradní lekce za pátek probíhá v pondělí 26.3. v 10:15 pro starší piloty, pro ostatní dle individuální domluvy. Náhradu za pondělí domluvíme společně tento týden.

Do konce kurzu nám zbývají 2 týdny, probereme poslední dvě báječná témata. Tento týden se můžete těšit na téma TADY BYDLÍM 🙂 Budeme zkoumat, co ukrývá náš dům se vším, co k tomu patří!

V týdnu od 9. dubna zorganizujeme několik náhradních lekcí pro ty, kteří si nestihnou vybrat náhrady do konce kurzu. V tomto týdnu budou také probíhat ukázkové lekce pro naše nováčky.

Jarní kurz začne v druhé polovině dubna. Termín včas upřesníme, jakmile bude hotový rozvrh pro stávající lišáčky včetně nováčků.

MALÍ MUZIKANTI začnou současně s Letohrátkami v druhé polovině dubna, ukázkové lekce proběhnou v týdnu od 9.4. Kapacitu již máme plnou, zapisujeme pouze náhradníky.

A protože Velikonoce už jsou za dveřmi, čekají na vás v Letohrátkách tvořivé Sváteční dílničky od Granny! Jsou plné vajíček, kuřátek, beránků a zajíčků, které se dají postavit do stojánků nebo zavěsit na šňůrku. Děti je mohou ozdobit přiloženými samolepkami, nebo pastelkami a tiskátky a vytvořit tak během chviličky krásnou velikonoční dekoraci. Legrace během tvoření stoprocentně zaručena a jako bonus nenápadně procvičíte jemnou motoriku se svými tvořílky 🙂 Pro ty, kteří rádi lepí a malují už máme poslední 2 kusy!

sváteční dílna Velikonoce Granna
sváteční dílna Velikonoce Granna