Závěr školního roku – organizace kurzů

Pomalu ale jistě se blíží letní prázdniny! Lišáčky a muzikanty čekají dvě poslední lekce.

V týdnu od 11. 6. nás v Letohrátkách čeká téma MOŘŠTÍ ŽIVOČICHOVÉ – život pod hladinou! Muzikanti mají tento týden volno, protože kočička Anička čerpá síly u opravdového moře a na svou lekci se mohou těšit následující týden.

Poslední lekce obou kurzů proběhnou takto:

Letohrátky s batolátky mají závěrečnou lekci v týdnu od 18. 6. Poslední červnový týden budeme organizovat několik náhradních lekcí.

Malí muzikanti mají závěrečnou lekci v týdnu od 25. 6. a na náhradách se domlouvají přímo s lektorkou Helčou dle společných časových možností.

Pokud víte, že se v závěrečných týdnech nebudete moci své lekce zúčastnit, dejte nám to, prosím, s předstihem vědět – jako vždy formou sms na tel. 723 707 613, děkujeme! 🙂

A jak to bude v létě a na podzim?

Během letních prázdnin budeme odpočívat, nasávat inspiraci a prakticky testovat aktivity, které pro vás přichystáme do podzimního kurzu! Ten začne na konci září 2018, své místo si však rezervujte již nyní, ať víme kolik míst můžeme nabídnout nově přihlášeným lišáčkům.

Na podzim budou otevřeny tyto kurzy:

Letohrátky pro průzkumníky 1-2 roky

Letohrátky pro piloty 2-3 roky

Letohrátky pro školkáčky 3-4 roky (odpolední kurz)

Malí muzikanti 1-2,5 roku a 2,5 až 4 roky

Svou účast a pokračování v kurzech nám, prosím, potvrďte do pátku 22.6., děkujeme!

A protože ani v létě nechceme nechat děti tesknit po Filípkovi, připravujeme pro vás FILÍPKOVU LETNÍ ŠKOLKU NANEČISTO Lekce školky nanečisto proběhnou v srpnu a jsou zde pro děti nastupující od září do školky. Máte-li obavu, jak vaše dítko zvládne nástup do školky, neváhejte a rezervujte si své místo už nyní! Budeme si hrát, zpívat, tančit, tvořit, povídat si o tom, jak to ve školce chodí, na co se můžeme těšit a oprášíme základní dovednosti, které ocení každý malý školáček. V září si pak lišáčci ponesou svůj batůžek do školky bez obav a s úsměvem! 🙂

Těšíme se na vás!!