Vzniká HUDEBNÍ ŠKOLIČKA v Č. Krumlově!

Milé maminky, dobrých zpráv není nikdy dost a proto Vám s radostí oznamujeme, že LETOHRÁTKY S BATOLÁTKY ve spolupráci s Mgr. Helenou Ihnatoliovou otevírají hudební školičku! Kurz MALÍ MUZIKANTI je tu pro všechny děti 1-4 roky a jejich maminky, tatínky, babičky a dědečky! 🙂

Kurzem Vás bude provázet kočička Anička, se kterou zažijete velká hudební dobrodružství!

KOČIČKA ANIČKA
KOČIČKA ANIČKA

V tematicky pestrých a promyšlených lekcích budeme společně zpívat, poznávat hudební nástroje, zvuky, hluky, chybět nebudou ani hudební hry, pohybové aktivity a mnoho dalšího! Zkrátka se zaměříme na správný vývoj řeči a zdravý psychomotorický vývoj dětí.

  • 10 tematicky pestrých lekcí, motivované příběhy o zvířátkách a světu kolem nás
  • Rozvíjení motorických dovedností ve spojení s hudbou vede k příznivému rozvoji řeči
  • Skupinky po 5 – 7 dětech (dle věku 1 až 4 roky)
  • Rytmická, dechová a relaxační cvičení
  • Muzikoterapie pro děti v praxi
  • Seznámení s hudebními nástroji

Kurzovné za 10 lekcí činá 1.200 Kč pro každého účastníka. V ceně je zahrnuto zajištění aktivit, veškeré pomůcky, hudební a rytmické nástroje, odborné vedení profesionální lektorky.

Jak je naším zvykem, můžete se přihlásit na ukázkovou lekci zdarma!

Přihlášky a rezervaci míst posílejte do 4.dubna na tel. č. 777 902 835 Mgr. Helena Ihnatoliová, lektorka (případně na tel. 723 707 613, mail info@letohratky.cz)

Lektorka Mgr. Helena Ihnatoliová
Lektorka Mgr. Helena Ihnatoliová

Mgr. Helena Ihnatoliová

Vystudovala Hudební vědu na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Několik let pracovala pro Akademii věd a Český rozhlas. Pochází z Českého Krumlova, kde také pracovala v Základní umělecké škole jako učitelka klavíru, hudební nauky a korepetitorka dětských pěveckých sborů Lentilky a Brumlíci. Od roku 2015 je na mateřské dovolené s dcerou Aničkou. Má ráda klid, pohodu, sluníčko a dobré lidi kolem sebe. Ráda cestuje, ale ještě radši se vrací domů, ráda vaří a ještě radši jídlo ochutnává. Práce s dětmi je pro ni radost a inspirace k dalším aktivitám jako je muzikoterapie a vedení obecní knihovny, kde pořádá pravidelné akce pro děti i dospělé.

Helča o kurzu říká:

„Radost ze společných chvil s dcerou Aničkou (které postupně převážily nad únavou, starostmi a tápáním, co a jak) a nadšení z Letohrátek, které spolu navštěvujeme, vyústilo ve spolupráci na vedení tohoto kurzu. Absence hudebního kroužku pro malé děti v rámci celého Českokrumlovska pak vedla k nápadu založit hudební kurz pro nejmenší, a tak vznikli Malí muzikanti – zábavná hudební školička pro děti a maminky, kde společně objevujeme kouzelný svět hudby kolem nás.“

Ochutnávka našeho vybavení
Ochutnávka našeho vybavení