Náš tým

Letohrátky existují díky těmto lidem.

Mgr. Kateřina Vágaiová

Autorka celého projektu Letohrátek. Pečlivě sestavila jednotlivé lekce tak, aby vyhovovaly vývojovým potřebám našich nejmenších. Objevuje pro maminky a jejich dítka zajímavé hry a aktivity, které přirozeně podporují jejich zdravý vývoj. Navrhla také Tvořivý sešit, který je pro děti významnou kreativní pomůckou na kurzu i doma.

Alžběta Holcová

Tvář Letohrátek pomohla vykouzlit Alžběta Holcová. Děti se budou setkávat s jejími realistickými obrázky zvířat, lidí a věcí. Bětka pro nás vytvořila sérii karet a plakátů, které rozvíjí dětskou představivost a vizuální paměť. V současné době se věnuje studiu vysoké školy v Praze. Obrázky vznikaly pod laskavým vedením její maminky, výtvarnice Jany Holcové.

Tomáš Kyselka

Na tvorbě CD Letohrátky se podílel Tomáš Kyselka, hudebník, herec a moderátor, který si zahrál v řadě českých pohádek a seriálů. Můžete ho pravidelně potkávat na ČT Déčko v dětském pořadu Planeta YÓ. CD vznikalo pod jeho taktovkou ve studiu FastFilms. Písně nazpíval a zaranžoval spolu se svou mladší sestrou Johankou.

Bc. Tomáš Vágai

Naše velká opora nejen v době vzniku kurzu Letohrátky. Přichází s novými nápady, vylepšeními a zahrnuje nás tipy a triky na spolupráci s dětmi z pozice tatínka. Zajišťuje technickou a finanční stránku Letohrátek a stojí za mnoha věcmi, které nejsou na první pohled vidět.  Pomáhá nám vytvářet pohodové zázemí.

Ing. Jan Petrtyl, Ph.D.

Marketingový konzultant Honza připravil web, texty, online grafiku, vizitky a vlastně vše, co souvisí s marketingem. Podílel se i na tvorbě loga. Přišel s celou řadou nápadů co a jak udělat nebo zlepšit. Pomáhá firmám růst a učí to i na univerzitě. Jeho budějovická firma se jmenuje Marketing Mind. Letohrátkám opravdu moc fandí!