Naši skvělí patroni

Na podporu od těchto lidí jsme opravdu pyšní!

A co říkají maminky?

Máme radost, že se jim i dětem Letohrátky líbí

Syna Letohrátky moc baví, nejradši by za lišákem chodil každý den! Na každé lekci je nové zajímavé téma, které je poučné i zábavné. Super je také batůžek se sešitem a CDčkem, které doma posloucháme několikrát denně. Naučil se díky tomu spoustu věcí, písniček a básniček. Oceňuji, že lekce vedou šikovné a milé lektorky. Je velká škoda, že tu tenhle úžasný kurz nebyl už dříve, chodili bychom od malička!
Jana
maminka
Lekce Letohrátek jsou skvěle vymyšlené a připravené do posledního detailu, nic mi v nich neschází. Je skvělé, že si tam každý přijde na své - činnosti jsou pestré a střídají se tak, že děti udrží pozornost. Nejdříve jsem se toho lehce bála, protože syn je tak trochu nezřízená střela, ale v polovině kurzu začal krásně spolupracovat a já jsem na něj teď opravdu pyšná, když vidím, co všechno se dokáže naučit a jak hezky se zde chová k ostatním dětem!
Jana
maminka
Kdykoliv nasedneme do auta, tak dcera hlásí, že chce pustit CDčko Letohrátek! Zpíváme si u něj celá rodina :-) a vždy když jedeme přes Špičák, tak nás naviguje na parkoviště u kina aby mohla za lišákem! Je to takový náš rodinný kamarád. Jsem moc vděčná za to, že v Krumlově Letohrátky fungují. Přesně taková aktivita pro nejmenší tady totiž chyběla! Děti tam všestranně rozvíjí to, co je zrovna baví a zajímá a mě jako mamince se líbí, že se dozvím vždycky něco nového o správném vývoji a o tom jaké aktivity můžu dceři nabízet.
Tereza
maminka
Každá lekce je báječná a vždy nás to baví (obě), ale téma masopust naprosto předčilo má očekávání! Letohrátky prostě nemají konkurenci, protože je připravujete srdcem. Děkujeme!
Kristýna
maminka
Letohrátky mojí dceru opravdu nadchly! Celou hodinu se střídají činnosti, takže se nestíhá nudit a mně to přináší spoustu nových nápadů, co s ní v propršených dnech mohu doma dělat. Zjistila jsem, co jí baví a co naopak ne. Naučila se sama od sebe správné držení tužky a hlavně jsem se i já naučila, že jí mohu zapojovat do činností, na které mi přišla ještě malá :-)
Linda
maminka
I my děkujeme, že jsme mohli být součástí. Byla to bezvadná příprava na školku. Míšánkovi to dalo to, co jsem potřebovala a sice pozornost a trpělivost a mně samotné spoustu tipů a nápadů pro zábavu s dětmi na doma. Přejeme mnoho úspěchů a inspirací do dalších kurzů a určitě se dříve nebo později ještě při nějaké příležitosti potkáme.
B+M
Letohrátky s batolátky jsou naprosto báječné! S mým 2,5 letým synem navštěvujeme kurz již potřetí :) a vždy se těšíme co si pro nás lišáček Filípek nachystá nového a co se naučíme. Je to super příprava do školky, naučit se jak spolupracovat v kolektivu, což je hodně znát na našem Matyáškovi. Ze začátku byl bojácný, nejistý v kolektivu... zato teď je spokojený a vždy se těší na děti a lišáčka Filípka!
Petra
maminka