Naši skvělí patroni

Na podporu od těchto lidí jsme opravdu pyšní!

A co říkají maminky?

Máme radost, že se jim i dětem Letohrátky líbí

Letohrátky mojí dceru opravdu nadchly! Celou hodinu se střídají činnosti, takže se nestíhá nudit a mně to přináší spoustu nových nápadů, co s ní v propršených dnech mohu doma dělat. Zjistila jsem, co jí baví a co naopak ne. Naučila se sama od sebe správné držení tužky a hlavně jsem se i já naučila, že jí mohu zapojovat do činností, na které mi přišla ještě malá :-)
Linda
maminka
Kdykoliv nasedneme do auta, tak dcera hlásí, že chce pustit CDčko Letohrátek! Zpíváme si u něj celá rodina :-) a vždy když jedeme přes Špičák, tak nás naviguje na parkoviště u kina aby mohla za lišákem! Je to takový náš rodinný kamarád. Jsem moc vděčná za to, že v Krumlově Letohrátky fungují. Přesně taková aktivita pro nejmenší tady totiž chyběla! Děti tam všestranně rozvíjí to, co je zrovna baví a zajímá a mě jako mamince se líbí, že se dozvím vždycky něco nového o správném vývoji a o tom jaké aktivity můžu dceři nabízet.
Tereza
maminka
Syna Letohrátky moc baví, nejradši by za lišákem chodil každý den! Na každé lekci je nové zajímavé téma, které je poučné i zábavné. Super je také batůžek se sešitem a CDčkem, které doma posloucháme několikrát denně. Naučil se díky tomu spoustu věcí, písniček a básniček. Oceňuji, že lekce vedou šikovné a milé lektorky. Je velká škoda, že tu tenhle úžasný kurz nebyl už dříve, chodili bychom od malička!
Jana
maminka
Letohrátky s batolátky jsou naprosto báječné! S mým 2,5 letým synem navštěvujeme kurz již potřetí :) a vždy se těšíme co si pro nás lišáček Filípek nachystá nového a co se naučíme. Je to super příprava do školky, naučit se jak spolupracovat v kolektivu, což je hodně znát na našem Matyáškovi. Ze začátku byl bojácný, nejistý v kolektivu... zato teď je spokojený a vždy se těší na děti a lišáčka Filípka!
Petra
maminka
Lekce Letohrátek jsou skvěle vymyšlené a připravené do posledního detailu, nic mi v nich neschází. Je skvělé, že si tam každý přijde na své - činnosti jsou pestré a střídají se tak, že děti udrží pozornost. Nejdříve jsem se toho lehce bála, protože syn je tak trochu nezřízená střela, ale v polovině kurzu začal krásně spolupracovat a já jsem na něj teď opravdu pyšná, když vidím, co všechno se dokáže naučit a jak hezky se zde chová k ostatním dětem!
Jana
maminka
Každá lekce je báječná a vždy nás to baví (obě), ale téma masopust naprosto předčilo má očekávání! Letohrátky prostě nemají konkurenci, protože je připravujete srdcem. Děkujeme!
Kristýna
maminka
I my děkujeme, že jsme mohli být součástí. Byla to bezvadná příprava na školku. Míšánkovi to dalo to, co jsem potřebovala a sice pozornost a trpělivost a mně samotné spoustu tipů a nápadů pro zábavu s dětmi na doma. Přejeme mnoho úspěchů a inspirací do dalších kurzů a určitě se dříve nebo později ještě při nějaké příležitosti potkáme.
B+M