PODZIMNÍ KURZ školní rok 2019/2020

Prázdniny, prázdniny, kam se poděly? Za okny už je sem tam pošmourno a za chviličku je tu září! Zkrátka, podzim je tu co by dup! Stejně jako loni i letos se na vás moc těší lišák Filípek a kočička Anička se svými nápady, hrami a aktivitami! Víme, že už jste všichni nedočkaví a protože stále chodí dotazy, jak to bude na podzim.

Tady je krátké info:

Do pondělka 26.8. Vás prosíme o potvrzení pokračování v našich kurzech, abychom věděli, kolik míst můžeme nabídnout nově přihlášeným dětem. Z předzápisu v červnu máme pořadník plný přihlášek a další místa rezervujeme pro děti přihlášené v řádném zápisu, který startuje právě teď.
Připište také info o dnech, kdy byste lekci nemohli navštěvovat a zda se Vám lépe hodí dopolední či odpolední čas (kvůli sestavení rozvrhu).

Ve školním roce 2019/2020 otevíráme tyto kurzy:

LETOHRÁTKY S BATOLÁTKY pro děti 1-4 roky – opět plánujeme skupinku i pro školkové děti! 🙂
MALÍ MUZIKANTI pro děti 1-4 roky
MINI MUZIKANTI – novinka pro děti 6-12 měs.

Začínat budeme v polovině září (Muzikanti) a na konci září (Letohrátky), předtím proběhnou ukázkové lekce pro nováčky. ROZVRH lekcí budeme znát v průběhu září – rozdělení do skupinek se dozvíte včas v informačním mailu. Pokud byste chtěli změnit den nebo čas své skupinky, není to potíž, stačí co nejdříve napsat sms na tel. 723 707 613.

NOVĚ PŘIHLÁŠENÉ LIŠÁČKY čekají ukázkové lekce, které proběhnou v první polovině září. Termíny si dohodneme co nejdříve, všechny budeme kontaktovat telefonicky.

Pokračující lišáčkové mají zvýhodněné kurzovné 2.099 Kč a všichni, kteří si dosud nevybrali příspěvek pojišťovny si odečtou 500 Kč na dítko.

Platbu kurzovného, prosím, proveďte před svou první lekcí

částka 2.099,- Kč zvýhodněná cena 10 lekcí pro pokračující děti

částka 2.299,- Kč běžná cena 10 lekcí pro nově přihlášené děti

částka 1.790,- Kč cena 12 lekcí pro Malé Muzikanty

účet č. 102 418 9228 / 6100 (Equa Bank)

variabilní symbol = rodné číslo dítěte

do poznámky uveďte příjmení dítěte

 

OHROMNĚ SE NA VÁS TĚŠÍME!