Lidské tělo puzzle

Objevujeme LIDSKÉ TĚLO!

Zábavná a hravá lekce, ve které s Filípkem zkoumáme naše tělo je v plném proudu! Vážíme se, měříme, skáčeme panáka, poznáváme kosti a objevujeme co všechno dokážou naše smysly!

Přinášíme vám trochu inspirace, jak téma lidské tělo prohloubit a procvičit i doma – tipy na profesionální pomůcky a hry naleznete na úžasné stránce Správná hračka! Na své si zde přijde každý průzkumník, kterého baví zkoumat co je uvnitř našeho těla – kosti, orgány, jak funguje srdce, jak vypadá naše pusa zevnitř…

Pro ty, kteří rádi vyrábíte máme tip na domácího papírového kostlivce, kterého jsme pro vás našli na Pinterestu. Můžete si ho vytisknout, vystříhnout, sestavit, nalepit nebo zalaminovat a spojit klouby, pojmenovávat jednotlivé kosti a užít si při tom spoustu zábavy!

Kostra
Kostra

A pro milovníky knih nesmíme zapomenout zmínit tyto poklady:

Lidské tělo puzzle
Lidské tělo puzzle

Lidské tělo od A. Ganeriové je metr vysoká skládačka kostry, která se skládá z 28 dílků. Sestavuje se v několika vrstvách, obsahuje pohyblivé části a tak si na ní můžete skvěle vyzkoušet, jak naše tělo funguje.

Lidské tělo - posviť na to
Lidské tělo – posviť na to

Lidské tělo – kniha z edice Posviť na to je báječným společníkem pro všechny dobrodruhy. Ke zkoumání budete potřebovat baterku, více už vám prozradí přímo na stránkách nakladatelství Svojtka.

MiniPEDIE
MiniPEDIE

Do výroby se připravuje další kniha z edice MiniPEDIE – objevujeme svět: Tělo, která zaujme ta nejmenší batolátka. Výčet všech knih o lidském těle, včetně těch s odklápěcími okénky, si můžete prohlédnout zde.

S lidským tělem se pojí také návštěva lékaře – a právě tohle téma pro vás připravujeme jako jednu z lekcí v jarním kurzu. Jak je naším zvykem, budeme si hrát, poznávat, učit se a všechno si na vlastní kůži vyzkoušíme jako správní medici. Z návštěvy ordinace uděláme poučnou legraci, aby se už žádné batolátko nemuselo bát lékařské prohlídky!

S blížícím se jarem pro vás chystáme hned několik novinek! Těšit se můžete na sourozenecké odpolední lekce Letohrátek, do kterých se mohou připojit starší bráškové a sestřičky. Myslíme také na maminky! Přibudou kurzy masáží pro těhotné v páru s nastávajícími tatínky! Již brzy se také dozvíte o nových hudebních lekcích, které pro vás připravuje kočička Anička. První krůčky do světa hudby, rytmu, rozvoje řeči a koordinace pohybu…. to všechno a mnohem víc nás čeká už za chvilku! Sledujte náš web a facebook 🙂

Kočička Anička
Kočička Anička