Kurz a aktivity pro batolata

Záleží nám na tom, aby se u nás cítilo skvěle nejen vaše děťátko, ale i vy. Uvidíte to, hned jak přijdete. A tady najdete potřebné informace.

Program: ověřené metody, zábavná výuka

Jedna lekce trvá přibližně 50 minut a vede ji zkušená lektorka. Děti se v rámci jedné lekce věnují komplexně jednomu tématu, kterým je provází maňásek – lišák Filípek. Ve skupince je maximálně 5-7 dětí, což nám umožňuje věnovat se každému dítku individuálně.

Děti jsou rozdělené do skupinek podle věku a úrovně jejich vývoje. Mladší Průzkumníci 15-24 měsíců, starší Piloti 24-36 měsíců. Každý maličký účastník získává batůžek s tvořivým sešitem a CD s říkadly a písničkami.

... nebo zkusit lekci zdarma

Termíny konání kurzů

Letohrátky s batolátky mají v rámci jednoho kurzu deset lekcí. Setkání probíhá jednou týdně ve stejné skupince, v předem určený den a hodinu.

Podzimní kurz začíná v říjnu.

Zimní kurz začíná v lednu.

Jarní kurz začíná v dubnu.

Rozvrhy sestavujeme týden před začátkem kurzu.

Ukázkové lekce

Termíny ukázkových lekcí jsou vyhlášeny před začátkem jednotlivých kurzů. Domlouváme se individuálně podle počtu volných míst a vašich časových možností. Pozvánku na ukázkovou lekci obdržíte po přihlášení přes náš web nebo na tel. čísle 723 707 613.

Cena kurzu

Počítejte s námi, jak je kurz výhodný! Co všechno získáte?

10 padesátiminutových lekcí + tvořivý sešit + CD s originální hudbou složenou přímo pro Letohrátky s batolátky + krásný batůžek s lišákem Filípkem + nezapomenutelné okamžiky + nové přátele + tipy na hry doma

Cena kurzu je pouze 2.299,- Kč (za 10 lekcí). Maminky, které pokračují v další sérii, platí jen 2.099,- Kč!

Pojišťovna vám z této částky uhradí až 500,- korun!

... nebo zkusit lekci zdarma

Místo konání

Aktivity pro děti probíhají v Českém Krumlově v budově kina Luna (Špičák). Máme příjemné zázemí a kompletně zrekonstruované nové prostory. Ty jsou přizpůsobeny přesně na míru Letohrátek. Kočárky můžete pohodlně zaparkovat přímo na místě :)

Spolehlivé lektorky

Mgr. Kateřina Vágaiová

Katka je autorkou projektu Letohrátky s batolátky. Vystudovala magisterský obor Etika v sociální práci na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Žije se svou rodinou v Českém Krumlově. Během vysoké školy si našla cestu k osobnímu koučování, které studovala v ročním výcviku v Institutu Hermés u Prim. MUDr. Františka Matušky v Praze. V letech 2008 až 2015 spolu se svým manželem Tomášem zajišťovala volnočasové aktivity a letní tábory pro českokrumlovský dětský sbor Medvíďata. Je maminkou dvouletého synka Matěje, který je jejím velikým průvodcem na cestě mateřstvím a rodičovstvím.

Katka říká o kurzu:

Jako každá maminka chci pro své dítko to nejlepší. Sestavila jsem proto kurz, který je ušit na míru dětem ve věku 1 až 3 roky. Děti se v tomto věku velmi intenzivně a rychle učí, jsou otevřené novým zkušenostem a s velkou chutí nasávají vše, co jim umožníme poznávat.

Dejte svému batolátku šanci ukázat a rozvíjet svůj talent! Zvu vás do světa smysluplné zábavy, díky níž si vaše dítko vyzkouší různé činnosti, naučí se užitečné věci a seznámí se s novými kamarády.

V Letohrátkách otevíráme dveře všem, kteří chtějí svým dětem dopřát pestrost, rozmanitost a radost z poznávání. Těšíme se na vás!

Mgr. Helena Ihnatoliová

Vystudovala Hudební vědu na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Několik let pracovala pro Akademii věd a Český rozhlas. Pochází z Českého Krumlova, kde také pracovala v ZUŠ jako učitelka klavíru, hudební nauky a korepetitorka dětských pěveckých sborů Lentilky a Brumlíci. Od roku 2015 je na mateřské dovolené s dcerou Aničkou. Má ráda klid, pohodu, sluníčko a dobré lidi kolem sebe. Ráda cestuje, ale ještě radši se vrací domů, ráda vaří a ještě radši jídlo ochutnává. Práce s dětmi je pro ni radost a inspirace k dalším aktivitám jako je muzikoterapie a vedení obecní knihovny, kde pořádá pravidelné akce pro děti i dospělé.

Helča říká o kurzu:

Radost ze společných chvil s dcerou Aničkou (které postupně převážily nad únavou, starostmi a tápáním, co a jak) a nadšení z Letohrátek, které spolu navštěvujeme, vyústilo ve spolupráci na vedení tohoto kurzu. Absence hudebního kroužku pro malé děti v rámci celého Českokrumlovska pak vedla k nápadu založit hudební kurz pro nejmenší, a tak vznikli Malí muzikanti – zábavná hudební školička pro děti a maminky, kde společně objevujeme kouzelný svět hudby kolem nás.

Bc. Magdaléna Balková

Vystudovala Pedagogiku volného času na Teologické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Má dvě děti – staršího Martínka a mladší Verunku, s níž je nyní na mateřské dovolené. S rodinou žije v malé vísce poblíž Českého Krumlova, kde chová koně a stádo koz. Náplní jejího dne je nejen péče o děti a zvířata, ale také zužitkování kozího mléka, zejména výroba sýrů. Mimo to ráda relaxuje u pečení. Volnočasové aktivity dětí a seniorů jsou pro ni nejen profesním zájmem, ale i radostí!

Magda říká o kurzu:

Jako maminka na mateřské dovolené s dvěma malými dětmi Letohrátkám moc fandím! Nabízí skvělou příležitost, jak s dětmi smysluplně trávit volný čas a přináší pestrou inspiraci na různé domácí aktivity. Děti se po krůčcích stávají součástí kolektivu, zvykají si na řád a zábavnou formou poznávají stále nové věci.