FitMAMI BABY

NOVINKY pro nastávající a čerstvé MAMINKY :-)

Na jaro jsme pro Vás nachystali hned několik novinek! Patří mezi ně i jedinečný program fitMAMI® Baby pro naše maličké – kojence od 3 měsíců do 1 roku. Cyklus obsahuje 10 lekcí za 900 Kč.

Jde o speciální koncept cvičení s kojenci a nácvik správné manipulace s nejmenšími miminky!
Lekce povede zkušená a odborně proškolená lektorka Kateřina Pešelová z Prachatic, maminka dvou dětí, která se již řadu let věnuje péči o tělo a pohybu pro děti a nastávající maminky. Na cvičení s miminky můžete využít příspěvek Vaší zdravotní pojišťovny 500 Kč. Pro více informací a přihlášení se můžete obrátit přímo na Katku Pešelovou na telefonním čísle 799 517 686. Přihlásit se můžete také přímo u nás v Letohrátkách. Termíny a časy budou domluveny s přihlášenými účastníky, začínáme v druhé polovině dubna 2018!

FitMAMI BABY
FitMAMI BABY

Ve spolupráci s Katkou organizujeme také výjimečné kurzy těhotenských masáží a masáží miminek!

 

KURZ MASÁŽE PRO TĚHOTNÉ trvá 2 – 3 hodiny, jeho cena je 750 Kč pro pár. Nastávající maminku na kurz doprovází partner, nebo jiná blízká osoba, která se učí správnou techniku masáže a uvolňovacích cvičení.

V příjemné atmosféře nasbíráte zkušenosti s tím, jak si ulevit od bolesti zad a svalů, které jsou v těhotenství tolik namáhané. Masáže mají blahodárné účinky na Vaše zdraví! Pomáhají proti otokům nohou, bolestem svalů a páteře, zlepšují funkčnost jater, žlučníku a slinivky, které jsou během těhotenství dvojnásob zatěžovány. Pravidelnými masážemi se zlepšuje i pružnost pokožky a snižuje se pravděpodobnost výskytu strií. Navíc mají masáže velmi příznivý vliv na miminko v bříšku! 🙂

Během kurzu je možnost individuálních konzultací.

Dopřejte si s partnerem společnou relaxaci, kdy se naučíte techniku těhotenských masáží a připravte se jako pár i na nadcházející porod!

Masáže jsou vhodné pro všechny maminky od 3. měsíce těhotenství, které nemají závažná zdravotní omezení (rizikové těhotenství). V případě nejasnosti se obraťte na svého lékaře.

 

KURZ MASÁŽE PRO MIMINKA trvá 2 – 3 hodiny, jeho cena je 750 Kč pro maminku a její dítko. Naučíte se zde mimo jiné jak miminku účinně ulevit od bolestí bříška. Chcete-li mít doma spokojené a klidné miminko, neváhejte a přihlaste se! Získané dovednosti využijete nejen jako první pomoc při kojeneckých kolikách, ale třeba i jako příjemné sblížení s Vaším miminkem po večerní koupeli.

 

Termíny obou kurzů budou stanoveny po domluvě s přihlášenými účastníky v průběhu dubna – června 2018. V nabídce budou víkendové termíny, aby se mohli připojit i tatínci.

 

PŘIHLÁŠKY PŘIJÍMÁME DO KONCE BŘEZNA 2018, kapacita skupinek je omezena 5 – 9 účastnic s doprovodem.

 

NA VŠECHNY KURZY A LEKCE SE MŮŽETE PŘIHLAŠOVAT

V LETOHRÁTKÁCH NA TEL. Č. 723 707 613, info@letohratky.cz

U LEKTORKY KATKY PEŠELOVÉ NA TEL. Č. 799 517 686

 

A zde jsou některé recenze spokojených maminek:

Absolvuji těhotenské masáže a je to paráda… Velmi příjemná masáž, kterou budoucí maminky jistě ocení, doplní erudovaná paní Pešelová i doporučeními, co se v těhotenství v rámci péče o tělo může, a co naopak ne. Moc děkuji, cítím se skvěle!

Těhu masáže mi dělají moc moc dobře nejen na záda, ale Katka zklidní i toho našeho divočáka v bříšku! Doporučuji všem nastávajícím maminkám