NOVINKY A JARNÍ KURZ – důležité info!

První jarní den si žádá důkladné info o tom, na co se můžete těšit na jaře!

Čekají nás poslední dvě lekce zimního kurzu, v dubnu pro vás vypíšeme několik náhradních termínů za zameškané lekce. Nový jarní kurz Letohrátek začne v týdnu po Velikonocích od 23. dubna, stejně jako kurz Malých muzikantů.

Prosíme o potvrzení pokračování v kurzu do konce příštího týdne 29. března smskou, nebo mailem. Nepotvrzená místa nabídneme nově přihlášeným zájemcům.

Rozdělení do skupinek se dozvíte včas v informačním mailu. Pokud byste chtěli změnit den nebo čas své skupinky, není to potíž, stačí co nejdříve napsat sms na tel. 723 707 613.

Pokračující lišáčkové mají zvýhodněné kurzovné 2.099 Kč a všichni, kteří si dosud nevybrali příspěvek pojišťovny si odečtou 500 Kč na dítko.

Platbu kurzovného, prosím, proveďte před svou první lekcí

částka 2.099,- Kč zvýhodněná cena 10 lekcí pro pokračující děti

částka 2.299,- Kč běžná cena 10 lekcí pro nově přihlášené děti

částka 1.790,- Kč běžná cena 12 lekcí pro Malé Muzikanty

účet č. 102 418 9228 / 6100 (Equa Bank)

variabilní symbol = rodné číslo dítěte

do poznámky uveďte příjmení dítěte

 

Na jaro se chystáme se vší parádou!

Doobjednali jsme pro vás oblíbené hry od Granny včetně horkých novinek (ano, budou i dinosauři!) a tvořivých dílniček na Velikonoce!

Související obrázek

 

Malé lišáčky a muzikanty potěšíme novou várkou maňásků – lišáků i kočiček. Svého Filípka či Aničku si nejlépe rezervujte přímo na lekci.

 

Navíc budeme také trochu pomáhat!

V Letohrátkách máme dveře otevřené pro všechny děti, včetně těch, které svůj životní start nemají úplně jednoduchý. Zdánlivě obyčejné věci jako třeba uchopit hračku, rozpoznat světlo a stín, obrysy a tváře svých blízkých, nasměrovat lžičku do úst, promluvit pár slov, pro ně nejsou samozřejmostí. Některé z těchto dětí se nedokáží pohybovat, neposadí se, nepostaví se v prostoru, sami se nenají a musí se učit komunikovat s maminkou a tatínkem jinak než jsme zvyklí. Jejich cesta k rozvoji klíčových životních dovedností není přímočará, ale velmi trnitá a jejich blízcí se učí radovat z každého drobného krůčku. Jedno ale mají společné: svět, který je obklopuje, poznávají smysly – stejně jako zdravé děti. K tomu jim mohou pomoci vhodně zvolené smyslové pomůcky. S velkým potěšením proto ve spolupráci s Ranou péčí Arpida organizujeme SBÍRKU HRAČEK pro děti se zdravotním postižením! Věříme, že se nám podaří vybrat krásné edukativní hračky a pomůcky, které dětem pomůžou krůček pro krůčku zdokonalovat motoriku a stimulovat smysly. Pojďme společně pomáhat, dělat radost a povzbudit tam, kde je to potřeba!