Letohrátky v provozu

Naše kurzy opět startují!

Konečně pro vás máme pozitivní zprávu – od pondělí 25. května se Letohrátky opět otevřou všem lišáčkům a malým muzikantům! Čeká nás dokončení zimního kurzu podle tohoto harmonogramu:

LETOHRÁTKY – všechny skupinky v obvyklých časech od 25.5. do 12.6.

MALÍ MUZIKANTI – pondělní skupinka od 25.5. do 22.6.; úterní skupinky od 26.5. do 23.6.

Náhradní lekce pro Letohrátky i Malé muzikanty proběhnou v týdnech 15.6. až 26.6., konkrétní termíny se s předstihem dozvíte.

Další skvělou zprávou je, že aktuálně není na Českokrumlovsku žádný potvrzený aktivní případ nemoci COVID-19. Samozřejmě nebereme situaci na lehkou váhu, takže jsme připravily soubor opatření, jak nyní budou naše kurzy fungovat:

  • Před obnovením provozu proběhne v učebně úklid všech prostor a dezinfekce pomůcek.
  • Na své první lekci odevzdáte podepsané Prohlášení o bezinfekčnosti s aktuálním datem, které vám pošleme na email. Pro případ, že byste jej zapomněli, ho budeme mít vytisknuté i v učebně, bez něj není účast na lekci možná.
  • Při vstupu do Letohrátek všechny děti i jejich doprovod použijí dezinfekci na ruce.
  • Lekce mohou probíhat při maximální účasti 15 přítomných osob včetně lektorky. Prosíme, abyste na lekce nezvali návštěvy (babičky, tatínky).
  • Mezi jednotlivými lekcemi je 30 minut pauza. Účastníci následující lekce budou do učebny vpuštěni až poté, co ji opustí všichni účastníci lekce předešlé. Během této pauzy lektorka dezinfikuje zařízení učebny.
  • Děti nemají povinnost nosit během lekcí roušku. Maminky (nebo jiný doprovod dítěte), stejně jako lektorky naopak tuto povinnost mají. Pokud se opatření jakkoliv změní, včas vás na to upozorníme. Za pěkného počasí se po domluvě mohou lekce odehrávat i venku, na naší terase (zde by bylo možné odložit roušky i pro dospělý doprovod, při zachování 2 m rozestupů).
  • Učebnu budeme během lekcí dostatečně větrat.

Moc děkujeme všem, kteří nám vyjadřovali podporu na dálku i během karantény. Děkujeme za všechny milé recenze na webu Podpoř Krumlov!

Vaše pozdravy nás vždycky moc potěšily a my už se moc těšíme, až Letohrátky znovu ožijí a potkáme se naživo!

PS: Ptáte se nás, jak budou Letohrátky fungovat v létě. Rádi pro vás otevřeme zkrácený letní kurz s výběrem toho nejlepšího z Letohrátek a Malých muzikantů. Dejte nám vědět, zda o něj máte zájem! Kapacitně bude pro méně dětí, abychom zajistily bezpečný provoz v malých skupinkách.

Lišák mává!
Lišák mává!