Rainbow houpačka

Duhová houpačka pro akční batolátka

Houpy, houpy, houpy, co si žabák koupí?

Koupí on si za kačku, velikánskou klouzačku.

Po klouzačce do rybníčka,

veze klobouk pro vodníčka!

Tento týden objevujeme s piloty a průzkumníky VODNÍ SVĚT! Zabýváme se zvířaty, které ve vodě a kolem vody žijí a užíváme si velkou mokrou legraci!

Lekce Ze života kolem vody
Lekce Ze života kolem vody

Aby toho nebylo málo, Filípek si pro nás přichystal překvapení – dřevěnou houpačku!

Houpačku jsme pořizovali našemu synkovi ke druhým narozeninám a od té doby není jediný den, kdy by doma ležela ladem. Houpat se na ní dá opravdu hodně zhurta a přesto se nikdy nepřevrátila, spolehlivě zůstává stát. Na obou koncích má dvě madla, za které se děti mohou při houpání chytit.

Dá se využít nejen jako houpací kolébka, ale i vzhůru nohama jako tunel na prolézání, horolezecký kopec, klouzačka, skokanský můstek, dráha pro autíčka a nebo i obrácená na bok jako prodejní pult. Na ty nejlepší hry si přijdou děti samy, jejich fantazie je velmi bohatá, stačí ji nechat pracovat.

Duhová houpačka
Duhová houpačka

Houpačka je dostupná v přírodním nebo barevném provedení, říká se jí často Duhová nebo Rainbow houpačka a jako první ji v Čechách začala vyrábět firma UTUKUTU.

Její nosnost je 100 kg a bezpečně unese i dvě děti nebo statného dospělého. Mimo jiné může sloužit i jako krásné designové sedátko 🙂

Je to zkrátka úžasná cvičební pomůcka, která děti baví každý den, zas a znova, malé i velké. Umožní jim naplno prožít radost z pohybu i v době, kdy počasí nepřeje venkovním hrám na hřišti. Skvělá aktivní hračka, která rozvíjí koncentraci, rovnováhu, koordinaci pohybu. A to je pro děti, které potřebují ventilovat nahromaděnou energii tolik důležité!