adventní pozdrav

Adventní pozdrav

V závěru adventu vám posíláme srdečný lišácký pozdrav!

Všem lišáčkům a jejich maminkám, tatínkům, babičkám a dědečkům děkujeme za účast na našich lekcích v podzimním kurzu! Bylo nám ctí a velkým potěšením sdílet s vámi radost z objevování světa s našimi nejmenšími batolátky, sledovat jejich úžas, nadšení a chuť rozvíjet se všemi smysly!

Podzim byl pro nás v Letohrátkách krásný i náročný zároveň a proto až do poloviny ledna budeme odpočívat a nabírat síly a inspiraci na další dobrodružství! 🙂

Z tiskárny už nám dorazily zbrusu nové Tvořivé sešity s aktivitami a malovanými básničkami pro starší lišáčky. Batůžky v nových barvách už se také blýskají a těší na své majitele. Zimní kurz začne v druhé polovině ledna, veškeré informace a rozdělení do skupinek se včas dozvíte. Na začátku ledna proběhne několik ukázkových a náhradních lekcí a poté už odstartujeme další lišáckou jízdu světem!

Informace k organizaci zimního kurzu a platbám kurzovného čekejte na webu po Novém roce. Platby neposílejte dříve než v roce 2019, ať můžete uplatnit příspěvek zdravotní pojišťovny.

Užijte si pohodové vánoce se svou rodinou! Lásku, radost, zdraví a štěští vám všem přejí Katka, Helča a Magda!

 

zdobení stromečku